Kalendar natjecanja 2016/2017


KALENDAR NATJECANJA SEZONA 2018-2019 UMJETNIČKO KLIZANJE
MjesecDatumGradDržavaNatjecanjeNatjecatelji
2018.
KOLOVOZ22.-25.Bratislava SlovačkaISU JGP1 junior + 1 juniorka, Charles Katanović i Hana Cvijanović
RUJAN12.-16.BergamoItalijaISU Challenger Series - Lombardia TrophyPetranović - Souza Kordeiru
19.-23.Bratislava Slovačka26th Ondrej Nepela Trophyseniori
26.-29.OstravaČeškaISU JGP1 juniorka, obavezan kvalifikacijski test - rok prijave 25.8.
LISTOPAD3.-6.LjubljanaSlovenijaISU JGPCharles Katanović, 1 juniorka, obavezan kvalifikacijski test - rok prijave 25.8.
20.-21.ZagrebHrvatskaMemorijal Lare Đerić - 1. kolo Kupa Zagrebasvi
24.-28.ZagrebHrvatskaZlatni medvjedsvi
STUDENI7.-11.GrazAustrijaLeo Scheu Memorijal / Ice Challenge 2018seniori, juniori, mlađi juniori
21.-25.CeljeSlovenijaSkate Celje - Coppa Europa 1svi
26.-02.12.TalinEstonijaTallin trophyseniori
PROSINAC5.-8.ZagrebHrvatskaISU Challenger Series - 51. Zlatna pirueta Zagrebaseniori i seniorke, juniori i juniorke
5.-9.BudimpeštaMađarskaSanta Claus Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.ZagrebHrvatska2. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori A i B, kadeti
2019.
SIJEČANJ12.-13.ZagrebHrvatskaPRVENSTVO HRVATSKEsvi
15.-19.BeogradSrbijaSkate Helena - Coppa Europa 2svi
21.-27.MinskBjelorusijaISU Europsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
VELJAČA9.-16.SarajevoBIHEYOF01.7.2002. - 30.6.2004. 1 cura i 1 dečko
15.-19.SofiaBugarskaSophia Trophy - Coppa Europa 3juniori, mlađi juniori i kadeti
7.-10.LjubljanaSlovenijaDragon Trophy & Tivoli Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.-17.MiskolcMađarskaJegvirag Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
23.-24.ZagrebHrvatskaPrvenstvo Zagrebasvi
OŽUJAK2.-12.KrasoyarskRusijaUniverzijadastudent i studentica
4.-7.JeseniceSlovenijaTrigav Trophy & Narcisa Cupsvi
4.-10.ZagrebHrvatskaISU Svjetsko juniorsko prvenstvojunior, juniorka (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
18.-24.SaitamaJapanISU Svjetsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
20.-24.Folgaria Italija31th Coppa Europa - Coppa Europa 4juniori, mlađi juniori i kadeti
28.-31.EgnaItalijaEgna Spring Trophysvi
TRAVANJ4.-6.BeogradSrbijaBelgrade Trophy 2019svi
6.? 13.?ZagrebHrvatska3. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori A i B, kadeti
KALENDAR NATJECANJA SEZONA 2018-2019 UMJETNIČKO KLIZANJE
MjesecDatumGradDržavaNatjecanjeNatjecatelji
2018.
KOLOVOZ22.-25.Bratislava SlovačkaISU JGP1 junior + 1 juniorka, Charles Katanović i Hana Cvijanović
RUJAN12.-16.BergamoItalijaISU Challenger Series - Lombardia TrophyPetranović - Souza Kordeiru
19.-23.Bratislava Slovačka26th Ondrej Nepela Trophyseniori
26.-29.OstravaČeškaISU JGP1 juniorka, obavezan kvalifikacijski test - rok prijave 25.8.
LISTOPAD3.-6.LjubljanaSlovenijaISU JGPCharles Katanović, 1 juniorka, obavezan kvalifikacijski test - rok prijave 25.8.
20.-21.ZagrebHrvatskaMemorijal Lare Đerić - 1. kolo Kupa Zagrebasvi
24.-28.ZagrebHrvatskaZlatni medvjedsvi
STUDENI7.-11.GrazAustrijaLeo Scheu Memorijal / Ice Challenge 2018seniori, juniori, mlađi juniori
21.-25.CeljeSlovenijaSkate Celje - Coppa Europa 1svi
26.-02.12.TalinEstonijaTallin trophyseniori
PROSINAC5.-8.ZagrebHrvatskaISU Challenger Series - 51. Zlatna pirueta Zagrebaseniori i seniorke, juniori i juniorke
5.-9.BudimpeštaMađarskaSanta Claus Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.ZagrebHrvatska2. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori A i B, kadeti
2019.
SIJEČANJ12.-13.ZagrebHrvatskaPRVENSTVO HRVATSKEsvi
15.-19.BeogradSrbijaSkate Helena - Coppa Europa 2svi
21.-27.MinskBjelorusijaISU Europsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
VELJAČA9.-16.SarajevoBIHEYOF01.7.2002. - 30.6.2004. 1 cura i 1 dečko
15.-19.SofiaBugarskaSophia Trophy - Coppa Europa 3juniori, mlađi juniori i kadeti
7.-10.LjubljanaSlovenijaDragon Trophy & Tivoli Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.-17.MiskolcMađarskaJegvirag Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
23.-24.ZagrebHrvatskaPrvenstvo Zagrebasvi
OŽUJAK2.-12.KrasoyarskRusijaUniverzijadastudent i studentica
4.-7.JeseniceSlovenijaTrigav Trophy & Narcisa Cupsvi
4.-10.ZagrebHrvatskaISU Svjetsko juniorsko prvenstvojunior, juniorka (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
18.-24.SaitamaJapanISU Svjetsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
20.-24.Folgaria Italija31th Coppa Europa - Coppa Europa 4juniori, mlađi juniori i kadeti
28.-31.EgnaItalijaEgna Spring Trophysvi
TRAVANJ4.-6.BeogradSrbijaBelgrade Trophy 2019svi
6.? 13.?ZagrebHrvatska3. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori A i B, kadeti