Kalendar natjecanja sezona 2019/2020


KLIZAČKI KLUB LEDA  
MjesecDatumMjestoNatjecanjeNatjecatelji
2019.
KOLOVOZ1.8.Zagreb, HRprijave za testiranje JGP Zagreb, Egnasvi juniori
20.Zagreb, HRtest JGP Zagreb, Egnasvi juniori
28.-31.Lake Placid, SADISU JGPHana Cvijanović
RUJAN10.Zagreb, HRtestiranje JGP Egnasvi juniori
11.-14.Chelyabinsk, RUSISU JGPHana Kosić
12.-15.Graz, AUTIce Challengesvi
3.-15.Bergamo, ITALombardia Trophysenior, seniorka
19.-21.Bratislava, SVKOndrej Nepela Memorialsenior, seniorka
25.-28.Zagreb, HRISU JGPCharles Katanović + Hana Cvijanović i još dvije juniorke
LISTOPAD2.-5.Egna, ITAISU JGP1 juniorka
12.-13.Zagreb, HRMemorijal Lare Đerić - 1. kolo Kupa Zagrebasvi
17.-20.Budapest, HUNHalloween Cupsvi
24.-28.Bukurešt, ROMCrystal Skatejuniori, juniorke, seniori, sneiorke
23.-27.Zagreb, HRZlatni medvjedsvi
STUDENI10.-17.Sofia, BUGDenkova Stavinski Cupsvi
20.-24.Celje, SLOSkate Celje - Coppa Europa No 1svi
25.-30.Istanbul, TURBosphorus Istanbul Cupnovices, juniori, seniori
30.Zagreb, HR2 kolo kupa Zagrebamlađi juniori, mladi mlađi juniori i kadeti A i B
PROSINAC3.-10.Budimpešta, HUNSanta Claus Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
4.-7.Zagreb, HRISU Challenger Series - 52. Zlatna pirueta Zagrebaseniori i juniori
13.-15.Bratislava, SVKGrand Prix of Bratislavasvi
14.-15.Sisak, HRPrvenstvo Hrvatskesvi
2020.
SIJEČANJ14.-18.Beograd, SRBSkate Helena - Coppa Europa No 2juniori, mlađi juniori i kadeti
20.-26.Graz, AUTISU Europsko prvenstvosenior, seniorka, sportski par
VELJAČA3.-9.Sofia, BUGSophia Trophy - Coppa Europa No 3juniori, mlađi juniori i kadeti
6.-9.Ljubljana, SLODragon Trophy & Tivoli Cupsvi
14.-16.Sarajevo, BIHSarajevo Opensvi
14.-16.Miskolc, HUNJegvirag Cupsvi
18.-22.Eliat, ISROpen Ice Mall Cupseniori i juniori
20.-23.Den Hague, NEDChallenge Cupnovices, juniori, seniori
22.-23.Zagreb, HRPrvenstvo Zagrebasvi
OŽUJAK2.-8.Tallin, ESTISU Svjetsko juniorsko prvenstvojunior i juniorka
16.-22.Montreal, CANISU Svjetsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
18.-22.Folgaria, ITAEuropa Coppa No 4juniori, mlađi juniori i kadeti
26.-29.Egna, ITAEgna Spring Trophyseniori, juniori i napredni mlađi juniori
TRAVANJ6.-12.Jesenice, SLOTriglav Trophyseniori, juniori i napredni mlađi juniori
4.-6.Beograd, SRBBelgrade Trophy 2019svi
4. ili 18.Zagreb, HR3. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori, mladi mlađi juniori i kadeti A i B