Natjecanja


Kalendar natjecanja

MjesecDatumGradDržavaNatjecanjeNatjecatelji
2018.
KOLOVOZ22.-25.Bratislava SlovačkaISU JGP1 junior + 1 juniorka, Charles Katanović i Hana Cvijanović
RUJAN12.-16.BergamoItalijaISU Challenger Series - Lombardia TrophyPetranović - Souza Kordeiru
26.-29.OstravaČeškaISU JGP1 juniorka, obavezan kvalifikacijski test - rok prijave 25.8.
LISTOPAD3.-6.LjubljanaSlovenijaISU JGPCharles Katanović, 1 juniorka, obavezan kvalifikacijski test - rok prijave 25.8.
20.-21.ZagrebHrvatskaMemorijal Lare Đerić - 1. kolo Kupa Zagrebasvi
24.-28.ZagrebHrvatskaZlatni medvjedsvi
STUDENI7.-11.GrazAustrijaLeo Scheu Memorijal / Ice Challenge 2018seniori, juniori, mlađi juniori
21.-25.CeljeSlovenijaSkate Celje - Coppa Europa 1svi
PROSINAC5.-8.ZagrebHrvatskaISU Challenger Series - 51. Zlatna pirueta Zagrebaseniori i seniorke, juniori i juniorke
5.-9.BudimpeštaMađarskaSanta Claus Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.ZagrebHrvatska2. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori A i B, kadeti
2019.
SIJEČANJ12.-13.ZagrebHrvatskaPRVENSTVO HRVATSKEsvi
15.-19.BeogradSrbijaSkate Helena - Coppa Europa 2svi
21.-27.MinskBjelorusijaISU Europsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
VELJAČA9.-16.SarajevoBIHEYOF01.7.2002. - 30.6.2004. 1 cura i 1 dečko
SofiaBugarskaSophia Trophy - Coppa Europa 3juniori, mlađi juniori i kadeti
7.-10.LjubljanaSlovenijaDragon Trophy & Tivoli Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.-17.MiskolcMađarskaJegvirag Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
23.-24.ZagrebHrvatskaPrvenstvo Zagrebasvi
OŽUJAKCoppa Europa 4juniori, mlađi juniori i kadeti
2.-12.KrasoyarskRusijaUniverzijadastudent i studentica
4.-7.JeseniceSlovenijaTrigav Trophy & Narcisa Cupsvi
4.-10.ZagrebHrvatskaISU Svjetsko juniorsko prvenstvojunior, juniorka (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
18.-24.SaitamaJapanISU Svjetsko prvenstvosenior, seniorka (TES), sportski par
28.-31.EgnaItalijaEgna Spring Trophysvi
TRAVANJCoppa Europa 5 - finalejuniori, mlađi juniori i kadeti
4.-6.BeogradSrbijaBelgrade Trophy 2019svi
6.? 13.?ZagrebHrvatska3. kolo Kupa Zagrebamlađi juniori A i B, kadeti

Naš Kalendar

ISU natjecanja

European Criterium

 

Prvenstvo Hrvatske 2018 – CROSKATE

Final results season 2017/2018 European Criterium

Final club results 2017/2018 European Criterium

Geneva Ice Cup 2018 – NON ISU

Geneva Ice Cup 2018 – ISU

Egna Spring Trophy 2018

Balkan Games 2018

Folgaria 30a Coppa Europpa – NON ISU

Folgaria 30a Coppa Europpa – ISU

Jegmadar Cup 2018

ISU Junior World Figure Skating Championships, Sofia 2018

Sarajevo Open 2018

Zaki’s Flip 2018

Dragon Trophy & Tivoli Cup 2018

2nd Valentine Cup 2018

Prvenstvo Vojvodine 2018

Sofia Trophy 2018 – NON ISU

Sofia Trophy 2018 – ISU

Skate Helena 2018 – NON ISU

Skate Helena 2018 – ISU

Golden Spin of Zagreb 2017

Haloween Cup 2017

Golden Bear 2017

Leo Scheu Memorial 2017

Skate Celje 2017 – NON ISU

Skate Celje 2017 – ISU

ISU JGP Croatia Cup 2017

ISU JGP Cup of Austria 2017

Canazei 29a Coppa Europa 2017 – NON ISU

Canazei 29a Coppa Europa 2017 – ISU

Coupe Meyrinose – EC

Skate Helena 2017 – ISU

Skate Helena 2017 – NON ISU

Prvenstvo Hrvatske 2017

2nd Lake Bled Ice Challenge

Santa Claus Cup 2016

#GPBA2016

Skate Celje 2016

Golden Bear 2016

Trnavia Edeia Ice Cup

ISU JGP Saransk

ISU JGP Ljubljana

Dragon Trophy 2016/Tivoli Cup 2016

Skate Helena 2016

Mentor Nestle Cup 2016

Santa Claus Cup 2015

Zlatna pirueta Zagreba 2015

Zlatni Medvjed 2015

Skate Celje 2015

42. Leo Scehu Memorial

Volvo open cup 28 inter club

ISU JGP Croatia Cup 2015

27a Coppa Europa

Miniemen cup 2015

Rozmaring – službene stranice

Challenge Cup 2015

Ringhoffer Cup

Dragon Trophy 2015

Kempen Trophy 2015

Skate Helena 2015

 

Zlatna Pirueta Zagreba 2014.

Finlandia Cup 2014 – rezultati

41.Leo Scheu Memorial – rezultati

Skate Celje 2014 – rezultati

25 Open Volvo Cup 2014 – rezultati

Zlatni Medvjed 2014. – rezultati

ISU JGP Croatia cup 2014 – rezultati